PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 403
oceny
5,3 10 1 88403
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

Moim zdaniem ci dwaj aktorzy zupełnie do siebie nie pasują. Marta to młoda dziewczyna, a pan Piotr jest już całkiem dojrzałym mężczyzną. Dzieli ich 12 lat, a moim zdaniem wyglądają jakby ta różnica była jeszcze większa. Właściwie patrząc na ich wygląd, a nie wiek, myślę, że Adamczyk mógłby być nawet ojcem Żmudy. Nie pasują do siebie również dlatego, że pan Piotr jest znanym aktorem, który zagrał w kilku ważnych filmach, a Marta to początkująca aktorka, którą znają tylko niektórzy. Takie jest moje zdanie!

użytkownik usunięty
martuska666

Dla mnie ten argument to żaden argument, całkowicie bezpodstawny. 12 lat różnicy - no i co z tego? Ja jestem 20-letnią dziewczyną, której podobają się mężczyźni nie młodsi, niż w wieku 30 lat. Czy pokazując się z ok. 40-letnim facetem wywołałabym masowy niesmak na ulicy? Bez przesady. Poza tym uważam, że wizualnie do siebie pasują. Inna sprawa, że ten film to kolejna wersja tego samego scenariusza pani Łepkowskiej, która za każdym razem wciska nam "M jak Miłość" w wersji upiększonej o inaczej kolorowy ton. Szkoda do tego takich nazwisk, jak Adamczyk, czy dopiero zaczynająca Żmuda-Trzebiatowska.

Zdadzam się, to żaden argument.

ocenił(a) film na 2
martuska666

hehe, jeszcze się okaże czy nie będzie bardzo dobrą aktorką, przecież póki co studiuje. Też uważam, że żaden argument...
I jeszcze jedno, nie "Ci dwaj aktorzy", tylko 'tych dwoje aktorów';) - to kobieta i mężczyzna.

martuska666

tuu nie chodzi o wiek tylko o TALENT!!! Flimy to są dzieła artystyczne wg słowników, dlatego powinni grać w nich ludzie z talentem i umiejętnościami. A nie ludzie grający w filmach tylko dla sławy i kasy, promujący sie w byle jakich szmatławcach !! Adamczyk jest świetnym aktorem!!! I to jest komedia romantyczna od wielu lat NA KTóRą WARTO PóJść !! Ponieważ nie grają w niej Ci sami aktorzy "co zwykle" (Zakościelny, KOżuchowska, Cypriański) którzy nie wiedzą co to znaczy grać A to że Adamczyk jest dojrzałym facetem to jeszce lepiej jest przystojny i bardzo atrakcyjny a możę w tej komedii o to własnie chodziło może to własnie miala byc dziewczyna i dojrzały facet nie

użytkownik usunięty
martyna0104

Też mi się wydaje, że chodzi tu o faceta, który "z nie jednego pieca chleb jadł" i młodą dziewczynę, którą uda mu się w pewien sposób oszukać i naiwnie rozkochać. I zgadzam się - dość Zakościelnych, Kożuchowskich, Cypriańskich i innych tego typu, hmmm, "aktorów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones