PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 402
oceny
5,3 10 1 88402
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

Bez ogródek

ocenił(a) film na 3

Powiem bez owijania w baranki - ŚWIETNA KOMEDIA DLA KUCHAREK,MECHANIKÓW I
SPRZEDAWCÓW BUTÓW .

RafalGawel

Próbując zrozumieć Twój tok myślenia: chcesz powiedzieć, że kucharka, mechanik, czy sprzedawca butów to jakaś niższa klasa inteligencji? Bo z pewnością to chciałeś zawrzeć w swej pejoratywnej wypowiedzi. A notabene film owszem, prostej fabuły, ale każda komedia romantyczna jest zazwyczaj prosta, na tym polega ich fenomen. Jeśli oczekiwałeś czegoś innego - jesteś bardziej naiwny od niej. Ja mimo wszystko chciałabym zauważyć świetną grę Adamczyka ;) Cóż, znalazłam kilka smaczków w tym filmie, ale to na pewno wynika z prostej, kobiecej natury. Bo niestety nie jestem kucharką, nie jestem też mechanikiem, ani nawet nie sprzedaję butów...

avoine

ale rozumiem, że nie pozostaje mi nic innego, jak tylko rzucić studia i udać się do sklepu sprzedawać buty.

ocenił(a) film na 7
RafalGawel

avione zadała dobre pytanie, jak toś kto pracuje w tym zawodzie musi być głupi o oglądać tylko gnioty?! ale oczywiście dla tak wykształconego człowieka jak ty to inni są jak śmieci. moim zdaniem to lekka zabawna komedyjka w sam raz na leniwie wieczory, ale czym ma być?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones