PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 403
oceny
5,3 10 1 88403
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

każdy ich film, serial jest dokładnie taki sam.. ci sami aktorzy, ta sama muzyka, ta sama historia. ja się pytam, kto to ogląda, że opłaca im się dalej kręcić ten shit?

użytkownik usunięty
Stefanek

wielu ludzi to ogląda niestety...w tym głównie kobiety, które uwielbiają taki sztuczny, romantyczny świat. Jakby się nie opłacało to by nie kręcili. Na durne filmy dla plebsu zawsze jest zapotrzebowanie.

ocenił(a) film na 7
Stefanek

Opłaca się, ponieważ takie filmy są łatwe,miłe i przyjemne. Poprawiają nastrój,dlatego wielu ludzi je ogląda. Zgoda nie są wysokich lotów-ale zapotrzebowanie na nie jest.

Stefanek

Trafnie to ująłęś, ten sam shit serwowany z tymi samymi aktorami, robią komedie romantyczne (i inne programy) o których nie mają pojęcia. Komercja, komercja i jeszcze raz komercja, ewentualnie nieudolne powielanie czegoś. Nawet Majewskiego nie dało się tam oglądać (program Szymon Mówi Show z Canal+ po prostu miażdżył, tylko wtedy pewnie 3/4 z jego obecnych wielbicieli nie wiedziała w ogóle kto to jest ).

ocenił(a) film na 1
Stefanek

Myślę, że nie potrafisz zrozumieć wielowymiarowości i głębi tego niesamowitego arcydzieła.. Ponadczasowego arcydzieła - bo tak opisałbym ten film. Po prostu ćwierćinteligenci nie docenią fenomenalnego scenariusza, genialnych, błyskotliwych dialogów - nie mówiąc już o aktorskim popisie Adamczyka i Trzebiatowskiej. Płaczę - ale nie wiem, czy płaczę ze śmiechu, czy aż tak się wzruszyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones