PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 402
oceny
5,3 10 1 88402
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

Nie klamcie kochani;)))

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem ludzi piszacych negatywnie o Zmudzie i Adamczyku w tym filmie...Adamczyk swietny aktor,potrafi zagrac dobrze powazne jak i komediowe role. Wedlug mnie koles zagral swietnie,zaj##$ sie usmialem. Zmuda troszke w cieniu Adamczyka,ale rowniez dobrze. Czasami byla tak slodziutka ze moglbym sie zakochac;)

ocenił(a) film na 4
2gru3

Adamczyk i Ż-T do przesady denerwujący, przesłodzeni, strasznie mnie zirytowali podczas oglądania, a sceny z założenia śmieszne, w ich wykonaniu wypadły żałośnie. 4 za grę Szapołowskiej, Tyszkiewicz i innych prawdziwych aktorów...

ocenił(a) film na 8
kuba13130

Wedlug mnie Adamczyk stanal na wysokosci zadania, jezeli chodzi o Z-T (niestety nie mam polskich znakow)...masz troche racji,zreszta tak jak napisalem wczesniej. Mozliwe ze bylem zaslepiony jej osoba,niestety jestem samcem i mozliwe ze nie patrzylem obiektywnie:)Porownujac twoja ocene z moja(ocenilem go bardzo ogolnikowo,nie sugerowalem sie az tak bardzo gra aktorska,a ogolnym wrazeniem) wyglada to tak jakbys probowal mnie wyzwac do wiekszej dyskusji;) tudziez wojny...:))

ocenił(a) film na 4
2gru3

Nie mam w moich zamiarach wyzywania kogokolwiek do wojny ;D po prostu napisałem moją ocenę, bardzo kontrastową do Twojej :) Po prostu uważam, że nie kręci się już dobrych polskich komedii, ostanią, która mi się podobała była To nie tak jak myślisz, kotku z 2008, przed nią przez spory czas zresztą też nie było nic co zapadło mi w pamięć jako dobra polska komedia :) Każdy może mieć swoje zdanie, Tobie może się podobać, a mi nie, o gustach się nie dyskutuje ;)

ocenił(a) film na 4
kuba13130

No ale o czymś jednak trzeba dyskutować :)
Co jak co ,ale racji tym co piszesz o aktorach i tym filmie ,akurat masz.
Śmieszne to wcale nie było, ale dziwnie przyjemne. Cholera wie tylko dlaczego tak to odczułem?

2gru3

mnie się też podobał film jak i rola aktorów, śmieszny był.

ocenił(a) film na 10
2gru3

No i nareszcie ktoś kto myśli tak jak ja :))

ocenił(a) film na 6
zoriia

film fajny,taki na mily wieczor a Marta cudowna <3

2gru3

Również nie rozumiem tylu negatywnych opinii. Film miły i słodki, może aż do przesady, ale mi się podobał. Marta przypominała mi tutaj trochę niejaką Demi Lovato.

ocenił(a) film na 10
KeiChan

mi też tak troszeczkę ;)

ocenił(a) film na 8
KeiChan

Ja akurat sie z Toba nie zgodze. Tylko dlatego ze ta kobietka jest dla mnie oryginalna. Zadnej z aktorek nie porownuje do Marty,
zwlaszcza po obejrzeniu tego wlasnie filmu...Zakochalem sie;))) zart oczywiscie

ocenił(a) film na 5
2gru3

Adamczyk ok, szału nie było (ogólnie lubiłam go do czasu jak zaczął marnować swój talent w tego typu "filmach"). Ale Żmuda? przecież to tragedia! była tak sztuczna i nudna że aż uwierzyć nie mogę, że ktokolwiek ją aktorką nazwać może. Dla mnie poziom aktorski na miarę "trudnych spraw".

Chociaż nie ma co ukrywać - śliczna jest.

a całość? super film żeby sobie leciał w tle podczas przedświątecznych przygotowań :) lekki, niewymagający, niespecjalnie wciągający -ot bzyczy sobie coś w tle i fajnie sobie usiąść podczas ucierania ciasta. dałabym wyżej (bo takie filmy też są potrzebne) gdyby nie żenująca gra głównej aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones