PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 402
oceny
5,3 10 1 88402
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

To jest komedia romantyczna, w której powinni wystepowac młodzi ludzie, więc co tu robi Piotr Adamczyk? Ten, który grał papieża gra w tych beznadziejnej komedii? Marta Żmuda jak najbardziej się tu nadaje, ale on raczej nie.Powinni tu dać Zakościelnego czy Damięckiego.

Justine095

Zakościelny nie bo już grał w dwóch komediach romantycznych, ale Damięcki mógłby być

Justine095

No wiesz w "Nigdy w Życiu" grali sami dojrzali aktorzy i wg mnie wyszło to bardzo dobrze (lepiej niż te z Zakościelnym...)

Justine095

Weś sobie wsadż tego Zakościelnego i Damięckiego tuu nie chodzi o wiek tylko o TALENT!!! Flimy to są dzieła artystyczne wg słowników, dlatego powinni grać w nich ludzie z talentem i umiejętnościami. A nie ludzie grający w filmach tylko dla sławy i kasy, promujący sie w byle jakich szmatławcach !! Adamczyk jest świetnym aktorem!!! I to jest komedia romantyczna od wielu lat NA KTóRą WARTO PóJść !! Ponieważ nie grają w niej Ci sami aktorzy "co zwykle" (Zakościelny, KOżuchowska, Cypriański) którzy nie wiedzą co to znaczy grać jak GOść SZACUUNEK ZA PAPIEżA PIEKNA KREACJA AKTORSKA

martyna0104

Zgadzam się! Nareszcie ktoś to powiedział!

Justine095

Piotr Adamczyk ma dopiero 36 lat... więc chyba nie jest aż tak stary...z resztą możliwe, że po prostu bardziej pasował do tej roli niż Twoi idole.. i uważam że jest on naprawdę dobrym aktorem także i tu powinien się sprawdzić

Justine095

Obsada wydaje sie byc wyjatkowa. Dobrze o filmie swiadczy jesli wystepuja tam tacy aktorzy jak Adamczyk, G.Szapałowska czy B.Tyszkiewicz.
Obecnosc G.Halamy rowniez daje nadzieje na to ze film nie jest gniotem.
A Marta Żmuda zdecydowanie przyciąga ... ;)

W dodatku film promuje ciekawa piosenka w niezwyklym wykonaniu Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego.

Plejada gwiazd! Na szczescie innych niz zwykle!

sztulik

To, że grał papieża to znaczy, że musi skończyc z aktorstwem bo Tobie się nie podoba? BEZPRZESADY DZIEWCZYNO! Musi się rozwiajac jako Aktor.

Justine095

Ale on jest aktorem, a to, że zagrał Papieża nie oznacza, że ma już do końca życia grać księży. Poza tym czy ludzie starsi niż 20 lat nie mają prawa do miłości? Weź się dziewczyno 2 razy zastanów zanim coś napiszesz, bo ubliżasz kobietom pisząc takie brednie.

ocenił(a) film na 4
Justine095

A mi się obsada podoba. I uważam że aktorzy są dobrze dobrani.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones