PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 402
oceny
5,3 10 1 88402
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

Uwielbiam ten film!

ocenił(a) film na 10

Piękna historia w pięknym mieście. Chwilami romantyczny, chwilami zabawny. A poza tym fajni aktorzy.

zoriia

Popieram - aktorzy znakomici. Szczególnie Adamczyk :)

ocenił(a) film na 6
Zuzulek

Jak dla mnie to sami aktorzy nie wystaczą , muszą jeszcze mieć co grać czyli potrzebna jest dobra historia . A w tym filmie jest fajne to że postawili raczej na romantyzm niż na debilny humor w stylu np To Nie Tak Jak Myślisz albo Ciacha . Co do aktorów to Adamczyka wszędzie pełno a Zmuda jest śliczna ale gra przeciętnie więc raczej nie zachwycają ...xD

Severussoholiczka

I tak uwielbiam Adamczyka, a Żmuda akurat pasowała mi do tego filmu ;)

ocenił(a) film na 10
Zuzulek

Kocham ten film, bez wahania daje 10, uwielbiam takie romantyczne filmy..też chciałabym przeżyć taką miłość i zmienić faceta na lepsze:):):)Marina też jest dobry:)

ocenił(a) film na 6
agilla19

Film jest lekki i przyjemny, co jest nie lada osiągnięciem jeśli chodzi o polskie komedie, ale żeby od razu dawać 10? To już przesada, arcydziełem ten film nie jest i nigdy nie będzie.

ocenił(a) film na 10
milkaway

każdy ma innyh gust, a o gustach się nie dyskutuje, ja daje 10 bo bardzo mi się podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones