PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 361
ocen
5,3 10 1 88361
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

Wałęsa

ocenił(a) film na 6

Zastanawia mnie dlaczego na końcu filmu pojawia się Wałęsa , w jakim celu ?

ocenił(a) film na 9
bula97

Chyba kiedyś gdzieś czytałam że podczas kręcenia scen we Włoszech (nie jestem pewna) spotkali Wałęsę przypadkowo i zaproponowali mu zagranie w jednej scenie. Ale pewna nie jestem czy tak rzeczywiście było.

ocenił(a) film na 2
bula97

Odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego "nie chcem, ale muszem" w ogóle się w Polsce zaistniał?

ocenił(a) film na 7
bula97

Film ma miły klimat, sympatyczną aurę, bajkowy happy end, więc prawdopodobnie wykorzystano go do ocieplenia wizerunku p. Wałęsy.

ocenił(a) film na 8
bula97

Był na wakacjach, odpoczywał na leżaku, popijając harnasia. W pewnym momencie zobaczył witających się Adamczyka i Żmudę. Widząc ich ciepłe uśmiechy, przystojność i elegancję, w głowie zaczął rodzić mu się pomysł. Tak kontemplując usłyszał krzyk Danusi: "Bolek, tfu, Lechu, obiad!". "A co tam znowu dzisiaj nagotowałaś, moja Danusiu?" zapytał. "Pysznego schabowego z ziemniaczkami!". Znając Danusię bardzo dobrze, podśmiechnął się pod nosem i powiedział do siebie: "nie kłam kochanie, wiem, że robisz chujowe". Jego wzrok ponownie padł na rozmawiających aktorów. Chwilę później ujrzał zbliżającego się Wereśniaka, którego poznał kilka lat wcześniej na jarmarku bożonarodzeniowym. Leszek wziął głęboki oddech, ściągnął okulary przeciwsłoneczne, spojrzał mu głęboko w oczy i powiedział: "Piotrek, a może Ty byś tak film nakręcił?".

Tak było.

mefik2

XD mejk maj dej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones