PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 403
oceny
5,3 10 1 88403
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

Hej. Mam prośbę. Czy moglibyście mi powiedziec, jak wyglądało zakończenie tego filmu? Bo niestety pech chciał, że wczoraj, kiedy byłam w kinie, przerwano wyświetlanie po ok. 2/3 filmu i ewakuowano kino z powodu alarmu bombowego. XD

Caroline_9

Zakonczenie jak zawsze w komediach romantycznych czyli żyli dlugo i szczęśliwie :)

Caroline_9

Ho ho, cóż to był za pokaz :D Widać mieliście lepsze zakończenie niż w samym filmie ;)

martha_f

Wiecie co? Najśmieszniejsze było to, że jak film się urwał i zapaliło się światło, to ludzie śmiali się bardziej niż w trakcie całego filmu. XD

Caroline_9

Nie dziwię się ;). Polskie komedie nie dorównują amerykańskim. A skończyło się oczywiście na tym, że byli razem i żyli długo i szczęśliwie...jak to zwylke jest...

ocenił(a) film na 8
Roksana_2

przeciez chyba takie jest zalozenie komedii romantycznnych-wiec co sie dziwic,ze tak sie skonczylo O.o

ocenił(a) film na 10
Caroline_9

No i jeszcze pojawił się Wałęsa. na 3 seksundy :) specjalny udział Prezydenta RP:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones