PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 402
oceny
5,3 10 1 88402
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

...że Adamczyk jest tak brzydki, że niestety nie daje rady w roli amanta.

Kama7

Zgadzam sie z toba do roli amanta raczej nie pasuje!!!

Kama7

Wiesz co, wczoraj obejrzałam ten film - leciał w TV. Nigdy się na temat Adamczyka nie zastanawiałam aż właśnie do wczoraj. I muszę Ci przyznać rację! Zachwycają się nim, w gazetach o nim pełno a to zwykły facet poniżej przeciętnej wręcz.

ocenił(a) film na 4
Kama7

tu nie chodzi o to, że nie jest przystojny, znalazło by się sporo kobiet, które uwielbiają ten typ urody. jednak jest to rodzaj faceta "ciepłe kluchy", taki przykładny mąż, ojciec itd. nic więc dziwnego, że do takiej roli nie pasuje, posiadając cechy, które taką charakteryzację wykluczają.

ocenił(a) film na 6
Kama7

Ja juz na niego patrzec nie moge w roli amanta.
Owszem jest przystojny, ale szału nie ma!! Oh Karol 2- amant, Nie kłam kochanie- amant, Przepis na zycie- prawie amant bo tez nie wiem co w nim widzi Beatka do tego taka ciape gra...
Zdecydowanie za duzo go

Kama7

Zgadzam się, również uważam, że jest po prostu brzydki i nie rozumiem kobiet, którym ten typ "urody" się podoba.

ocenił(a) film na 3
roxa175

Popieram, zdecydowanie nie pasuje do tego typu ról...

Kama7

Też zgadzam się z Wami, że jest brzydki i nie ma na co popatrzeć, a na dodatek nie pasuje do roli amanta. Wg mnie najlepiej sprawdził się w roli meża-odrzuconego przez kochanka geja w Lejdis :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones