PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464040}
5,3 88 402
oceny
5,3 10 1 88402
3,5 13
ocen krytyków
Nie kłam, kochanie
powrót do forum filmu Nie kłam, kochanie

znowu beznadziejne plakaty...

użytkownik usunięty

No co jest? Czy w Polsce nie ma ludzi, którzy potrafiliby zaprojektować ładny i adekwatny do treści filmu plakat? Gdzie wyparowała Polska Szkoła Plakatu? Załamują mnie te białe tła z wklejonymi postaciami bohaterów. Żenua...
A ogólnie to czekam na ten film. Fajni aktorzy. Ładne planery. Ot, taki "odstresowywacz".

kurcze masz racje to już n-ty film w którym plakat wygląda bardzo podobnie toż to żenujące.

ocenił(a) film na 1

Taki plakat jaki film :). A tak na serio to absolutnie się z tym zgadzam. Wtórne, szablonowe, niczym reklamówka produktów z TESCO. Nie przypominam sobie od czasu kiedy interesuję się kinem ( lat co najmniej 20 ) żebym widział dobry plakat do polskiego filmu.

ocenił(a) film na 8
karezoid

no co fajny jest plakat do filmu "Mała wielka miłość" ;P a tak po za tym to kolejny z białym tłem "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego Nie" te filmy maja podobne plakaty co prawda inni aktorzy, ale po za tym tym to sa identyczne....;/ i takie tandetne...a szkoda...;/ pozdrawiam ;)

Dann

Co do tego filmu "Mała wielka miłość" to plakat może i się u nas w Polsce wyróżnia ale jest wzorowany na tych amerykańskich - jednym słowem nic nowego nie wymyślili pewnie tak samo jak z treściom, a szkoda bo Polak potrafi.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones