Tamara Arciuch

7,0
8 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamara Arciuch
lukisz7

Dokładnie! I co do "Niani", i co do teatru!

lukisz7

A ja właśnie uwielbiam ją za rolę w 'Niani' - tak sympatyczna i piękna aktorka musiała zagrać zołzę i zrobiła to perfekcyjnie :) To nie takie proste :)
Ferency ma luz, autoironię i dystans do siebie we krwii (co udowadniał już nie raz), a Tamara musiała tu 'wypruć flaki', żeby wyglądała tak okropnie, jak wyglądała :) To naprawdę REWELACYJNA kreacja, choć większość zjadaczy seriali pominie to pogardliwym milczeniem.
Natomiast muszę do wychwalanych aktorów dołożyć Emilkę - to dziecko naprawdę wiedziało, co robi na planie - w przeciwieństwie do 'starszego rodzeństwa', a siostry w szczególności...
Lubię też Dygantową, bo nieźle jej ten luz wychodzi - zresztą - idealnie dobrano ją do roli zagranej przez niezrównaną Fran F. Było jej naprawdę łatwo - i przez podobieństwo fizyczne i przez głos...

alex44_2

Oczywiście Fran D. (jak Drescher) oczywiście - przepraszam za pomyłkę...

alex44_2

nie podobała mi się jej rola w Niani podobała mi się jej rola Moniki w Adamie i Ewie i w Weselu. A w Adamie i Ewie jakie włosy miała szkoda że ich nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones