Tamara Arciuch

7,0
8 261 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tamara Arciuch

Jest niewątpliwie najpiękniejszą polską aktorką.Czasami mam wrażenie że nawet
boginią.A zdjęcie normalnie szok

karawan2

Tak, ja też uważam, że nie ma ładniejszej polskiej aktorki :) Do tego tak zdolnej.

Vampira666

wizyta u okulisty albo na leczenie do AA .Za samo brwi laduje daleko za innymi
pozdro

Lipiniorz25

Widzę, że na filmwebie trolli nie brakuje! Współczuję ...

Vampira666

Bo nie podzielam Twojej opinii jestem troliem? dorosnij..

Lipiniorz25

Sam dorośnij i rusz głową. Obraziłeś mnie w poprzednim wpisie tylko za to, że uważam Tamarę za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Po wyrażonej przeze mnie opinii zarzuciłeś mi wadę wzroku, albo nałóg i baaaaardzo rozminąłeś się z prawdą, bo ze zdrowiem u mnie wzorowo. Niestety, ktoś kto nie dorósł obraża innych, zamiast zwyczajnie napisać "nie zgadzam się z Tobą". To takie trudne?

Vampira666

lubie ja ogladać i lubie jak gra to jest jej żywioł

karawan2

Jest podobna do Nicole Kidman. Obie mają w sobie coś posągowego. W pozytywnym sensie oczywiście.

Emeraldine

O to chciałem napisać. Świetnie ujęte ... coś posągowego ...

Wyśmienita aktorka! Jedna z najlepszych mojego pokolenia - mam na myśli rocznik.

Jeszcze nie widziałem kiepskiej roli, natomiast swoją obecnością ratuje bardzo kiepskie produkcje.

karawan2

Proponowałbym się przyjrzeć prawdziwie najpiękniejszej polskiej aktorce, a mam na myśli Małgorzatę Sochę. Talent słaby, ale to ciało... to ciało...

Rogute

Małgośka jest super. Nie do końca słaby talent, ale to moje zdanie. W sitcomie Brzydula wypadła bardzo pozytywnie aktorsko.

karawan2

Czy najładniejsza to bym dyskutowała. Jak dla mnie ona ma jakiś taki zołzowaty wyraz twarzy. Jest stworzona, żeby grać wredne jędze.

karawan2

"Jest niewątpliwie" Ja jednak mam wiele wątpliwości co do tej tezy. I nie chodzi o czyjś gust a o fakt, że są ładniejsze.

karawan2

Uważam ,że kiedyś owszem była śliczna, np. w "wEselu",ale teraz z tymi brwiami i nosem przypomina mi Jacksona....

karawan2

Nie obczajam tego! Może w Weselu rzeczywiście była okey, ale teraz nie mogę na nią patrzeć. Nie jest brzydka, ale jest odpychająca. Nie wiem o co chodzi, czy o manierę z jaką gra, czy jednak o jej wygląd, jednak nie mogę na nią patrzeć. Za każdym razem jak ją widzę w tv to mam takie skojarzenia. Postanowiłem więc wejść na filmweb i zobaczyć, czy inni też tak myślą. Widać to tylko ja mam takie odczucia,

karawan2

zgadzam się, wg mnie jest cudowna. Uwielbiam jej urodę. I zgadzam się z twierdzeniem, że ma posagową urodę, do tego "jędzowatą", no wygląda trochę jak zimna sucz :) ale mi to nie przeszkadza, bo i tak uważam ją za jedną z najpiękniejszych znanych osób (niekoniecznie tylko w Polsce, bo za granicą tez ciężko mi znaleźć). Uwielbiam urodę Weroniki Rosati, jest cudowna i ona jest dla mnie na pierwszym miejscu. Lubię urodę też Urszuli Grabowskiej. Nie oglądam serialu "Tylko Miłość", jak dla mnie badziew jakich mało, a jedynym plusem, który przyciąga przed telewizory jest przepiękna Urszula Grabowska i czasem jak się natknę na scenę z nią to zostawiam, bo uwielbiam na te trzy aktorki patrzeć. Ale jednak numerem jeden jest zdecydowanie Weronika.

karawan2

Najpiękniejszą aktualnie,czy w historii polskiego kina ? Polemizowałbym...

użytkownik usunięty
karawan2

Urody odmówić jej nie można, podobnie jak talentu ale moim zdaniem z polskich aktorek ładniejsza jest Agnieszka Dygant, talentu też odmówić jej nie można w szczególności komediowego.
Wszystko to jest oczywiście kwestią gustu.

karawan2

Ona jest bardzo ładna, ale do takiej Trzebiatowskiej się nie umywa. To Marta jest najpiękniejsza obecnie. Aktorka z niej dużo gorsza od Tamary, ale piękniejsza na pewno.

Cobra_Choke

Vampira666, wyjaśnij mi na jakiej zasadzie Arciuch jest bardzo zdolna? Co? Tak po prostu jest, tak? A może o jej zdolności świadczą jej filmowe role albo popier...one występy kabaretowe z udziałem swojego brzuchatego gacha? A może masz na myśli gó..niany sitcom pt: Halo Hans? Jedna rola w "Weselu" nie czyni z niej bardzo zdolnej aktorki. Jeżeli chodzi o urodę, była niewątpliwie ładna, ale zbrzydła. Związek z Kasprzykowskim wyraźnie jej nie służy.

karawan2

Tamara wcale nie jest najpiękniejsza. Według mnie najśliczniejsza jest Żmuda-Trzebiatowska, Mucha, Glinka, Dereszowska, Książkiewicz. :)

Sovbedlly

aktorką jest dobrą, ale teraz zbrzydła a za czasów jak ona grała w tygrysach Europy albo w Adamie i Ewie to była śliczna i te jej loki w Adamie i Ewie, a teraz to już nie jest ta sama Tamara. Według mnie najśliczniejsze są : Glinka, Dereszowska, Książkiewicz,Więdłocha, Dancewicz,Moro,Kumorek, Ostrowska,Skibińska,Herman,Kożuchowska,Ścibakówna,Woźniak,Włodarczyk,Walach,Wagn er,Gliwa dużo jest pięknych aktorek które mogę wymieniać godzinami,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones